Zakladatel Pebblu spustil univerzální chatovací aplikaci. Spojuje WhatsApp, Telegram i applovské iMessages

0
Beeper
Beeper
-
Zdroj: Eric Migicovsky

Zakladatel Pebblu Eric Migicovsky spouští službu Beeper. Univerzální komunikátor, který má spojovat všechny ostatní chatovací aplikace a s pomocí hacku dostane iMessages mimo svět Applu.

Migicovsky oznámil spuštění na svém Twitteru. Beeper má vycházet z jeho předchozí služby NovaChat a slibuje spojit do jedné aplikace všechny možné kecálky. Aktuálně podporuje 15 služeb, například WhatsApp, Messenger, iMessage, Twitter, Slack, Discord, Signal, Skype, IRC či Instagram (ano, i ten někteří uživatelé používají k posílání zpráv).

Zřejmě nejzajímavější funkcí je integrace iMessages, neboť ty si Apple hlídá pro svůj ekosystém. Migicovsky sdělil, že je k tomu potřeba menšího triku – mít stále zapnutý Mac s nainstalovanou aplikací Beeper pro Mac. Počítač potom funguje jako bridge. Další možností by byl jailbreaknutý iPhone, o kterém Eric možná z legrace mluví jako o příslušenství, které uživatelům posílá.

Beeper aplikace
Beeper aplikace

Ericův projekt hodinek Pebble v průběhu času odkoupil Fitbit a ten nedávno zase pohltil Google. Beeper je každopádně zatím placená služba, stojí 10 dolarů měsíčně a aktuálně je dostupná pouze na pozvánky.

zdroj: Beeper, The Verge

Zakladatel Pebblu spustil univerzální chatovací aplikaci. Spojuje WhatsApp, Telegram i applovské iMessages
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlasů