Usain Bolt poběží na olympiádě ve 3D, další disciplíny budou živě jen v HD

0

Hlavní režisér BBC Roger Mosey na svém blogu prozradil, jak budou probíhat 3D přenosy z Letních olympijských her v Londýně. Už víme, že ve 3D bude nasnímáno asi 200 hodin přenosů ze 40 různých míst. Ne vše ale bude nakonec odvysíláno živě.

Mosey teď zveřejnil závazný plán. BBC HD bude ve 3D nabízet zahajovací a ukončovací ceremoniál, noční záznamy toho nejlepšího z aktuálního dne a z disciplín pouze finále mužského sprintu na 100 m.

Nečekáme, že ve 3D bude vysílat někdo i u nás, ale minimálně ČT a Eurosport nabídnou HD přenosy. Pro nás však může být zajímavý příjem britské satelitní platformy Freesat, kde BBC bezplatně vysílá i pro ostatní země. Jen k tomu ale budete potřebovat hodně velkou parabolu a také přístupovou kartu (paušál se už ale neplatí).

Zdroj: BBC

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Ať se jdou tyhle filehostingy vycpat. Tohle už nemohou myslet vážně. Tyhle limity byly když jsem měl ještě 521kbit lajnu. Člověk někde něco rychle potřebuje a díky tomu, že je na koleji(zákaz P2P vs 100MBit net), to musí hledat a ještě tahat roky.

  2. A tak to bolo fajn keď išiel naplno free. Ja som spomalenie očakával, a preto som stiahol všetko, čo som chcel z neho, kým sa dalo.
    Odteraz hľadám iba linky na uploadbaz.com (nejaký arabský server 500-700KB/s) alebo ulož.to (s FreeRapid Downloader sa dá sťahovať viac súborov naraz).

  3. RS – jsou podvodníci. Měnit pravidla hry jak se jim zachce! To je jako bych si v restauraci objednal a předem zaplatil (!) steak a donesou mi karbenátek „a na a žer“! Kdysi jsem je měl a tohle je jejich způsob jednání.. jsou to sprostí cikáni. Je správné, že rychlost pro členy a nečleny „klubu“ nemá být 100%, ale 30 kb/s je výsměch i tem v „klubu“!
    Je jen dobře že se takhle zase ukázali zavčas. Alespoň jsou již mimo hru pro všechny co o RS uvažovali.