USB disk a čtečka v jednom

0

USB disk a čtečka DataTraveler Micro Reader podporuje funkci ReadyBoost ve Windows Vista a má kapacitu vlastní flash paměti až 2 GB a rozšiřující slot, který umožňuje čtení karet microSD, microSDHC nebo Memory Stick Micro (M2). Je dokonalým pomocníkem pro uživatele, kteří si přejí minimalizovat počet zařízení, která s sebou nosí, a mít přitom vždy po ruce praktický USB disk pro ukládání dat jako spolehlivý způsob přenosu hudebních skladeb, videoklipů, fotografií a jiných souborů mezi mobilním telefonem a počítačem.

Mobilní telefony, které pracují s paměťovými kartami microSD, microSDHC nebo Memory Stick Micro™ (M2) mohou využít výhod disku a čtečky DT Micro Reader umožňující funkci „drag-and-drop“, čili prosté přetažení souborů mezi počítačem PC nebo Mac a mobilním telefonem. S digitálním obsahem je nyní tedy možné snadno pracovat v mobilním telefonu, aniž by bylo nutné jej připojovat pomocí kabelu.

USB flash disk a čtečka v jednom DataTraveler Micro Reader má pětiletou záruku a bezplatnou nepřetržitou technickou podporu.

Vlastnosti a technické údaje:

         Všestrannost: lze použít jako USB flash disk a/nebo jako čtečku paměťových karet microSD, microSDHC a Memory Stick Micro (M2)

         Kompatibilita: pro karty SD 2.00, microSDHC a rozhraní USB 2.0

         Praktičnost: velikost do kapsy pro snadné přenášení

         Snadnost použití: plug-and-play ve spojení s jakýmkoli USB portem

         Záruka: záruční doba pět let

         Rozměry: 64,0 mm x 19,8 mm x 10,4 mm (2,52″ x 0,78″ x 0,41″)

         Kapacity: 1 GB, 2 GB

         Podporuje funkci ReadyBoost ve Windows Vista

         Provozní teploty: 0° až 60° C (-32° až 140° F)

         Teploty pro uskladnění: -20° až 85° C (-4° až 185° F)

         Hmotnost: 8,68 g (0,31 oz.)

USB disk a čtečka Kingston DataTraveler Micro Reader
Označení modelu
Výrobcem doporučená maloobchodní cena
DTCRC/1GB
333 Kč bez DPH
DTCRC/2GB
489 Kč bez DPH
 
Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Ty žebra nemají žádnou plochu do které by se absorbovala energie, zároveň klesla její teplota a následně ji pomaloběžný větrák poslal do pryč. Cena jako dvě Accelara – podle mého bez šance.