Tahle USB klíčenka vás prý ochrání před 5G. Šmejdi za ni chtějí 8500 Kč

13

Tohle bohužel není apríl. „Firma“ 5GBioShield začala nabízet USB flashdisk, který podle jejich webu „používá holografické nano vrstvy“ a „kvantově-biologické stínění“, takže vás a vaše okolí ochrání od škodlivého záření 5G.

Jedna 5GBioShield USB klíčenka stojí 283 britských liber a když si koupíte tři, je to už jen 799 liber (a sada hrnců zdarma). Nejde o podvodnou stránku, podle zahraničních médií tahle firma skutečně daný produkt má a prodává. Minimální odběr však činí asi 350 liber, takže s jen s jednou klíčenkou neodejdete.

5GBioShield na svém webu uvádí, že klíčenka umí následující: „protection for your home and family, thanks to the wearable holographic nano-layer catalyser, which can be worn or placed near to a smartphone or any other electrical, radiation or EMF emitting device.“

Dokáže prý pokrýt okolí až 40 metrů, a tím vytvořit jakýsi štít i okolo vašeho domu. Pokud vám stačí ochránit sebe, nemusí být ani zapojená v počítači. Stačí ji mít v kapse blízko vašeho smartphonu. Zařízení emituje frekvence revitalizující vaše tělo.

A teď zase trošku vědecky

Novináři z BBC si daný produkt zakoupili a nechali prozkoumat společností Pen Test Partners, která testuje technologická zařízení. Ti zjistili, že jde prakticky o totožný 128MB flashdisk s průhlednou krystalickou částí, jaký prodává řada dodavatelů v Shenzenu za cenu kolem pěti dolarů.

5GBioShield Pen Test
5GBioShield (zdroj Pen Test)

5GBioShield na zveřejněnou zprávu BBC dokonce zareagoval. Mimo jiné větou „Je proto těžké brát vaše hodnocení vážně, protože jste zjevně nezkoumali fakta na pozadí žádným smysluplným způsobem“. Kdyby šlo o skutečné odpůrce 5G, prodají vám místo falešné USB klíčenky skutečnou čepičku ze staniolu nebo aspoň rušičku signálu.

zdroj: BBC, techpowerup

Ohodnoťte tento článek!

13 KOMENTÁŘE

 1. Tahle USB klíčenka vás prý ochrání před 5G. Šmejdi za ni chtějí 8500 Kč
  —————————————————————————————————–
  Klasické ojebávky na blbé dementy okolo 5G a placatozemce !

  To nevymyslíš .

 2. Berte to tak, že hromada lidí, hlavně starších nejsou čistě hloupí, ale prostě technicky nedohlédnou. A pak stačí „kampaň“ 5G, koronavirus, nabídka USB (proč zrovna USB, proč ne třeba kšiltovka?) a prostě to koupí, protože si myslí že jim to skutečně pomůže. Hloupí jsou asi jen v tom ohledu, že koupí to o čem netuší. O to více by měla společnost proti takových šmejdům rázně a tvrdě zakročit.

  • Opravdu???

   V cem se oproti anti5G klicence lisi 50Kč za odpadni produkt pri vyrobe stolnich oleju RAMA jako nahrada masla s realnou nakladovou hodnotou na urovni 5Kc?
   V nicem a presto se to normalne prodava, lide to kupuji, dokonce to jedi a nikdo proti tomu nebojuje.

   Neni mozne, aby spolecnost chranila cloveka pred vlastni blbosti. Nevim presne, jak prodejce svuj produkt oznacuje, ale vzdy je nutne rozlisovat, kdy se jedna o podvod a kdy pouze o prikrasleni funkcnosti daneho produktu.

   Je to tedy USB flashka navic s funkci chranice proti 5G nebo je to chranic proti 5G? Je v tom rozdil. Napriklad na Alze si taky muzes koupit herni notebook, ktery prokazatelne funguje, jen se na nem nedaji hrat zadne 3D hry, protoze je proste vykonove nezvladne. Je to podvod?