Už 300 milionů zařízení používá iOS 6. Apple teď vydal novou verzi iOS 6.1

0

Včera večer Apple vydal aktualizaci iOS 6.1, stahovat ji můžete skrz iTunes nebo přímo z iZařízení (Nastavení | Obecné | Aktualizace softwaru). Systém je dostupný pro iPhone 3GS, iPad 2, iPad Mini, iPod Touch 4. generace a novější.

 

Z českého pohledu nejde o žádný zásadní update.

  • Apple rozšířil počet podporovaných sítí LTE, české však chybí. Vzhledem k jejich (ne)pokrytí to však vůbec nevadí.
  • Nově mohou předplatitelé iTunes Match stahovat jednotlivé skladby z iCloudu.
  • V nastavení přibylo tlačítko pro reset identifikátoru reklam. Takže budete v bezplatných aplikacích vídávat znovu ty výchozí, než si iOS znovu udělá představu o vaší osobě a začne reklamu konkrétněji cílit.
  • Siri umí objednávat lístky do kina skrz systém Fandango, což ale funguje jen v USA.

Apple vydal iOS 6.1 Apple vydal iOS 6.1 Apple vydal iOS 6.1 Apple vydal iOS 6.1

Apple dále potvrdil, že v App Storu už je 800 000 aplikací (od ledna přibylo 25 000 nových), z toho 300 000 jich je optimalizovaných pro iPad. Celkový počet jejich stažení už přesáhl 40 miliard. Systém iOS 6 je nainstalován na více než 300 milionech zařízení. Uživatelé už odeslali přes 450 miliard zpráv v iMessage a 9 miliard fotek do Photo Streamu.

Už 300 milionů zařízení používá iOS 6. Apple teď vydal novou verzi iOS 6.1

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Tak mám konečně Windows 7. Byl jsem spokojen s Windows XP a myslím si že Ti kteří ho nyní zesměšňují to nemají v hlavě v pořádku. Nyní se vehemantně nabízí Windows 8 a mám dojem jestli to není práce kvapná atd. Je v pořádku že lidé kritizují o Ty se nejedná ale myslím chytráky kteří jsou i sprostí. Zajímalo by mne co dokáží. Internet Explorer 10 jsem zkoušel je zajímavý ale vratil jsem se k 9.