Už jste viděli nabourané auto Street View? Tohle to hodně schytalo

0

Není jasné co se stalo, internetem ale před pár hodinami začala kolovat fotografie nabouraného snímkovacího vozu od Googlu. Čumák auta je dost rozsekaný, ale zřejmě ne tak, aby se připoutanému řidiči něco vážného stalo. Kvůli toho už stejnou cestou kolují i vtipy, že si za volantem někdo hrál s chytrými brýlemi Project Glass nebo že bude Google příště muset jezdit s autonomními vozy s umělou inteligencí, na kterých pracuje.

A víte vůbec, co všechno takové auto s komínem obsahuje? Současná generace nabízí 15 objektivů snímajících snímky v úhlu 360 stupňů. Obsahuje také snímače pohybu sledující polohu auta, pevný disk k ukládání dat, malý počítač, který celý systém řídí, a lasery umožňující zachycení 3D dat určených k měření vzdálenosti ve snímcích Street View. Více na google.cz.

Mimochodem: poznáte model nabouraného auta? Vypadá to na Ford Focus, ale v téhle formě si nejsem jistý. Čtenáři pomohli odhalit Subaru Impreza.

 

Zdroj: Gizmodo

Už jste viděli nabourané auto Street View? Tohle to hodně schytalo

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Jak dneska ještě někdo může dělat na fórech… ti rádoby piráti, co reuploadují věci od kreténů jako jsou LEADERs by měli skončit v base. Všichni… ať se to tady vyčistí od kreténů, co na warezu vydělávají.