Už zítra: 12 nových balíčků záplat nejen pro Windows a Office

0

Jako každý měsíc Microsoft v úterý vydá balíčky aktualizací pro své produkty opravující řadu nalezených chyb. Únor přinese celkem 12 balíčků na 22 problémů v produktech Microsoft Windows, Internet Explorer, Visual Studio a server IIS.

Tři z balíčků jsou označeny jako kritické, zbylých devět jako důležité. Kritické řeší nedávno objevené problémy: jeden v grafickém enginu systému Windows umožňující na systémech Windows XP a Vista (a serverových variantách) spustit škodlivý kód a získat kontrolu nad systémem, ovšem pouze s právy právě přihlášeného uživatele.

Druhý kritický pak řeší závažnou chybu v Internet Exploreru 6, 7 a 8, která umožňuje spustit škodlivý kód navštívením speciálně upravené stránky využívající postiženou funkci v CSS stylech (o této chybě jsme vás informovali už v prosinci). Poslední kritická chyba se nachází v ISS serveru 7.0 a 7.5 v FTP službě.

Zdroj: Technet

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Je mi úplně jedno, jaké bude číslo verze, hlavně když prohlížeč bude bezpečný, rychlý a spolehlivý a bude umět to, na co jsem zvyklý. To mi momentálně už asi půl roku splňuje FF4 beta. Hlavně ale doufám, že Mozilla nepřevezme od googlu tu šílenost, kdy každých pár týdnů je nová majoritní verze, která se od předchozí ničím neliší.

  2. to se fakt zbláznili. už měli mít 4řku, a jeslti se jí dočkáme v dubnu, tak to bude akorát 🙁 a chtěj dohnat chrome???:-D
    jen aby fakt tak ďábelsky zapracovali… a ve verzi 5 konečně podporu 64bitových systémů oficiálně??? to slibujou už asi 2 roky :-))