Uživatelé Androidu se dočkali nové, dvakrát rychlejší aplikace pro Facebook

0

A to je více než dobrá zpráva, dosavadní verze aplikace byla velmi pomalá a to i oproti oficiálním aplikacím na ostatních platformách. Android tak nyní srovnal krok.

Zvýšení rychlosti pocítíte především při prohlížení fotografií a galerií, plynulost aplikace by nyní měla být až dvakrát rychlejší (alespoň dle Facebooku). Zároveň se i usnadnil způsob sdílení či komentování fotografií. Dále se po vzoru klasického Facebooku signalizace došlých zpráv přesouvá do horní lišty a nově není nutné pro zobrazení zprávy opustit předchozí stránku.

New Facebook 1 New Facebook 2 New Facebook 3

Usnadnil se i přístup k oznámením, skupinám či hrám, ty jsou nově umístěné v postranním menu vlevo. Z oficiálních screenů je vidět, že je nová verze už i uzpůsobená spodní softwarové liště v Androidu Ice Cream Sandwich. Aplikace je již nyní dostupná na Android Marketu a podle dosavadních ohlasů se aplikace povedla.

Zdroj: Facebook Blog

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Kde to vázne? Marketing…Prostě doufají, že si mezitím část zákazníků koupí Nokii s WinPhone. Když se však podíváte na nokia support discussion, uvidíte kolik lidí je po přechodu ze Symbianu S WinPhone nespokojených. Sám jsem zvědav, jak Nokia vysvětlí, že funkce které byly v Symbianu před lety najednou v nejnovějších Nokiích nejsou.