Uživatelé rozhodli. Se Studentfonem chtějí zdarma surfovat na Facebooku

0

Studentfone je jedním z letošních největších překvapení mezi mobilními operátory. Stejně jako Mobil.cz nabízí datový balíček zdarma za dobití a k tomu ještě vybrané weby do datových limitů vůbec nezapočítává. Mezi ně patří portály GTS Alive (ISIC), Jančurovy dopravy (Student Agency, Regiojet) a pak také Facebook. U posledního se ale strhla velká mela, a to hned na dvou frontách.

 

Surfování na Facebooku je zdarma, ale v rámci časově omezené akce jen do 31. března 2014. Mnozí uživatelé pak také namítali, proč je mimo FUP veden právě Facebook a ne jiná stránka. Provozovatelé Studentfonu proto vypracovali anketu, kde si lidé sami mohli rozhodnout, který web by se do limitů neměl započítat. A Facebook to s téměř polovinou všech hlasů jasně vyhrál.

Ankety se zúčastnilo 543 uživatelů, takže šance pro obrat v hlasování byly velké. Pár desítek kamarádů mohlo rozhodnout, jenže se tak nestalo a klienti Studentfonu budou mít nadále bezplatný Facebook. Studentfone navíc prodloužil platnost akce o šest měsíců až do 30. září 2014.

Uživatelé Studentfonu rozhodli, kterou síť chtějí používat zdarma
Uživatelé Studentfonu rozhodli, kterou síť chtějí používat zdarma

Dle našich informací se příští rok uskuteční další anketa, ve které fanoušci rozhodnou o budoucím směřování. Studentfone ale zmiňuje, že jedná i o dalších možnostech. S Vodafonem se teoreticky může dohodnout na whitelistování také jiných stránek.

Ohodnoťte tento článek!