V mobilním Redstonu se brzy obejdete bez instalace aplikace Windows Insider

0

Pokud chcete testovat čerstvá sestavení Windows 10 na smartphonech, neobejdete se bez aplikace Windows Insider. Ta váš přístroj připraví a po restartu zařízení nabídne aktuální software podle toho, který aktualizační kanál jste si zvolil. Je jich rovnou několik, ale to určitě dobře víte. Redmondští v souvislosti s programem Windows Insider chytají novinku.

V Redstonu již zanedlouho nebude nutné, abyste instalovali samostatnou aplikaci, pokud budete chtít začít testovat. Možnost přidat se k testování nehotových verzí Windows 10 Mobile totiž bude integrována přímo v systému. Nejedná se o žádnou revoluci, vlastně tím jen mobilní Desítky srovnají krok s variantou pro klasické počítače a tablety, kde rovněž stačí zajít do nastavení aktualizací.

Posuvníkem budete vybírat, kterého testovacího programu se účastníte. Kdykoli také přejdete zpět ke stabilní větvi Windows určené pro široké masy. Připomínám, že samotné hýbání s posuvníkem ovšem bude k ničemu, pokud se nestanete členem či členkou programu Windows Insider. Informaci přinesl web MSPoweruser, kde najdete i další snímky připravované funkce.

Aplikace Windows Insider bude zanedlouho zbytečná
Aplikace Windows Insider bude zanedlouho zbytečná

Zdroj a obrázek: MSPoweruser

V mobilním Redstonu se brzy obejdete bez instalace aplikace Windows Insider

Ohodnoťte tento článek!