V nových motivech pro Windows berou dech scenérie z Honšu nebo Kanady

0

Pozornost na sebe v posledních dnech upoutala Windows Phone. Vraťme se na moment k „velkým“ Windows, která si můžete ozdobit jedním z nových motivů vzhledu. Microsoft před pár dny uvolnil celkem devět povedených novinek. Nemusíme asi příliš rozmazávat, že jedny z nejkvalitnějších obrázků se každý den objevují na domovské stránce vyhledávače Bing.

Díky popularitě a žádostem se tapety přenesly do Windows Phone, kde se automaticky střídají na zamykací obrazovce. Výběr nejlepších tapet z loňského roku se prostě objevit musel. S motivem Best of Bing 2013 určitě vedle nešlápnete. Zase jednou oceníme též divokost přírody. Charles Bergman navštívil Antarktidu, kde zachytil na objektiv především spoustu tučňáků. Výjevy ze země ledovců zprostředkovává Wild Beauty.

 

Bližší středoevropanovi bude Francie. Nepočítejte však se zastavěnou Paříží. Ne, French Riviera se drží u moře a přírody nedotčené člověkem. Cesta kolem světa pokračuje zastávkou v Hong Kongu. Mírně urbanistické prostředí vystřídá opět příroda. Tentokrát budete ztrácet dech nad scenériemi v Beauty of Honshu. Honšu je největší obydlený japonský ostrov a mj. se pyšní krásným pohořím.

Ani když sešplháte do japonských měst, nebudete litovat. Perspectives of Japan vám představí obydlenou část Japonska. Porovnejte ji s městem, které nikdy nespí. New York Cityscapes vás zatáhne do jednoho z nejslavnějších měst na světě. S motivem Exploring Manitoba se pro změnu podíváte do Kanady. Ani s touto návštěvou nemůžete být nespokojení. Lehce monotónně bohužel působí ohně ve Fire.

Beauty of Honshu
Beauty of Honshu

Zdroj: Windows Experience Blog

Ohodnoťte tento článek!