V pohraničí vypuklo povstání českých Němců [Mobilisace 1938]

0

Hitlerova řeč, pronesená na závěr sjezdu NSDAP v Norimberku, se stává v Sudetech rozbuškou masových nepokojů. Ty na mnoha místech ústí v ozbrojené střety s československými bezpečnostními silami.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. AMD se snaží, ale osobně si myslím, že už to bohužel nedožene. Výborné byly Phenomy II, ale těmi FX si to pokazili. Kdyby Phenom II převedli na novější výrobní proces, tak by to podle mě bylo mnohem lepší, místo toho aby vydali FX, ale už se stalo :

  2. Jenže… Velmi povedené byli X4 a také X2. X6 se mě moc nelíbily, ne kvůli ceně, ale nižší výkon na jádro…. a to byl předchůdce FX. Dnešní FX 4300 stojí za velký nic a když vidíš, jak ji 4 roky starý procesor předběhne je opravdu směšné. Centuriona nemá smysl komentovat, do ČR se dostane asi jen do magazínů (jestli vůbec). Cena je opravdu vysoko, čekal jsem někde na úrovni 12 000kč. K Phenomu II se už vrátit nelze, v určitých aplikacích kromě her je drasticky pomalejší. Chtělo by to Phenom III a vedle toho FX. První by byl na hry a byli jen 4 jádra a FXka by mohli mít klidně 10-12 jader za nějaký rok. Jenže to by AMD muselo mít peníze na vývoj dvou architektur a z hlediska ceny/optimalizace by se AMD nemělo šanci uživit.

  3. Ona to bude omezená série a to si nadšenci koupí, to nemusí být nutně ani fanda AMD, ale overlcokcer, co taktuje více Intel, sežene si vše, co je zajímavé pro OC. A toto rozohdně zajímavé bude. U mě je to snad jasné, JDU DO TOHO :-)! takový sběratelský kousek prostě ještě nemám. TWKR jsem tehdy nesehnal, ale toot si ujít rozhodně nenechám.

  4. A-10 zase u mě vyhrál jako ideál na multimediální PC, zrovna ji dávám do sestavy kde je potřeba jak výkon CPU tak GPU, úprava fotek apod. Kupovat externí grafiku za 1000kč se ti nevyplatí, protože stejnej výkon má A-10 k tomu máš ještě solidní CPU část. Navíc v těchto PC máš výhodu menšího TDP a hlučnosti, což majitelé multimediálních počítačů chtějí. Dal jsem přednost před i3, které bylo dražší a mělo slabší grafiku.