V tomto roce prý Microsoft plánuje vydat dvě další aktualizace pro WP 8.1

0

Mysleli jste si, že Microsoft v tomto roce vydá dlouho vyhlížená Windows Phone 8.1 a pak továrnu zastaví? Kdepak, společnost chce podle Windows Phone Central nebo Toma Warrena dostat na trh v tomto roce ještě nejméně dvě další aktualizace. Nebo je aspoň dokončit. I kdybychom se nebavili o kachně, stejně silně pochybuji o tom, že by si většina uživatelů druhou aktualizaci stihla letos užít.

Tip: Díky programu pro vývojáře si Windows Phone 8.1 nainstalujete v půlce dubna

I Windows Phone 8.1 si odhadem většina lidí nainstaluje v létě. Poslední úpravy vývojáři nicméně dokončují nyní. První aktualizace údajně bude dostupná v červenci, druhá pak v říjnu. Velikostně budou připomínat to, co Microsoft nabídl uživatelům Windows Phone 8. Celkem tři balíčky, označované jako GDR, přinesly vždy několik novinek. Sice nijak zvlášť zásadních, Redmondským se nicméně podařilo udržet systém čerstvý.

 

Úspěšně jsme díky tomu přežili čekání na Windows Phone 8.1. Dost možná nás čeká ještě třetí balík, který spatříme na jaře 2015. Stala by se tak předvojem plnohodnotného nástupce, který se může jmenovat třeba Windows Phone 8.2, eventuálně např. Windows Phone 9. Obsah aktualizací zatím veřejně známý není. Dočkáme se kupříkladu podpory 3D ovládání u telefonu Goldfinger?

Zdroj: Windows Phone Central | @tomwarren

Ohodnoťte tento článek!