Van Damme si může zahrát i ve vašem filmu. Natočil se před zeleným pozadím

0

Belgický herec a šampion bojových umění Jean-Claude van Damme si ze sebe umí udělat legraci. Internetem se teď šíří jeho video se spoustou scén před zeleným pozadím, které si můžete přidat do vlastního filmu. Budete tam mít slavného JCVD, aniž byste se s ním setkali, stačí jej naklíčovat v editoru.

JCVD v něm střílí ze samopalu, kope do všech stran, seká mačetou, uskakuje před výbuchy, zneškodní bombu a hláškuje. Tři minuty, které mu mohou zajistit nesmrtelnost.

 

Už vznikl remix s Nicolasem Cagem a JCVD bojoval i proti zombie a objevil se i v traileru na nové Star Wars. Jen pozor, o videu se všude píše, že je zdarma, ale není to tak úplně pravda. Bylo součástí rok staré soutěže na webu Funny or Die, která už neplatí a původní soubory už oficiálně nejsou ke stažení. V diskuzi na Redditu ale video najdete a spolu s ním i vtipné komentáře nebo odkazy na další remixy.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Trilian je sice hezkej, ale nefunguje v něm Skype (když už bych chtěl používat multimessenger) a hlavně neumí zobrazit zprávy, co dojdou, když jsem offline, stáhnout si historii z FB (pouze to, co napíšete v něm), nezobrazuje notifikace a celkově je to hodně nedořešený. Jestli někdo víte o jinym messengeru, kterej tohle umí, tak bych byl rád, protože zrušení FB Messengeru mě dost štve, používal jsem ho přes 3 roky.

  2. No já Windows 8.1 mám. Ten Skype mě až tak nežere. Co se týče chatu na mobilu, tak vzhledem k tomu, že nemám datový připojení je to pro mě bezpředmětný a Mesenger nepotřebuju (používám web). Krom toho mám Xperii Play a s jejími 512MB RAM si nemůžu dovolit nenažraný aplikace od facebooku, který naprosto ingorujou jakýkoli nastavení autostartu a neukončují/neuspávají se, ani se nepřeloží na swap (aby mi klient na facebook sebral 60-120MB RAM z cca 220volných, Messenger v dobré náladě 40, tak to bych mobil nemohl použít na nic jinýho). Co se týče PC, tak já nepotřebuji web – chci si jen psát a to třeba jen občas. Když procházím web (například dělám nějakou práci do školy), tak mám otevřených cca 20 panelů – a hledat v tom facebook a neustále kontrolovat, jestli už mi přišla odpověď, tak je dost nepraktický. Stejně tak, když chci hrát hru, koukat na film atd., tak si pustím Messenger a nemusím mít otevřený prohlížeč, který je zpravidla daleko náročnější (Firefox mi v současném stavu se 3 otevřenými panely sežere 430MB RAM), ale otevřu Messenger, který mi ukáže notifikaci poblikáváním (zvuky mám vyplé jak na webu, tak Messengeru, protože při každé zprávě poslouchat to blbý pípání je na palici). A v neposlední řadě je to rozlišení – na notebooku s klasickým 1366×768, na kterém vzhledem k tomu, že jsem na VŠ a dojíždím, trávím 90% z času, který věnuji počítači, tak jsem radši, když můžu mít otevřený malý okýnko, s kterým se dobře manipuluje a moc nepřekáží, než když musím mít otevřený celý prohlížeč.