Vánoce u T-Mobilu: operátor zlevní Deezer, Voyo, mobily a tablety

0

T-Mobile jako první z operátorů odhalil vánoční nabídku, která vypukne už zítra 1. listopadu. Co chystá? Telefony a tablety značek Sony a Samsung si budete moci koupit na splátky bez navýšení a s akontací 1 Kč.

Stávající zákazníci navíc dostanou při prodloužení smlouvy slevu na nákup smartphonu ve výši minimálně 1000 Kč. Noví zákazníci datových tarifů zase získají minimálně 1000Kč slevu při nákupu tabletu. Akce se týká zařízení Sony Xperia Tablet Z, Xperia M, Xperia Z1, Samsung Galaxy Tab 3, Galaxy S4 a Galaxy S3 mini, a platí do konce letošního roku.

 

T-Mobile pro stávající zákazníky hlasových služeb nabídne levnější předplatné hudební služby Deezer. Standardně stojí 180 Kč měsíčně, operátor jej nabídne za 129 Kč. Stačí poslat SMS ve tvaru DEEZER A na číslo 4603 nebo aktivovat tuto službu v Můj T-Mobile a následně se registrovat na www.deezer.com/sync/tmcz. A každý, kdo do 31. prosince aktivuje nový nebo prodlouží tarif S námi síť nesíť a vyšší, dostanr bezplatný přístup k Deezeru po dobu šesti měsíců a pak cenu 99 Kč za měsíc.

Další slevu chystá operátor na videoportálu Voyo.cz. Běžně stojí měsíční předplatné 189 Kč, u T-Mobilu bude za 129 Kč měsíčně. Jen musíte mít hlasový tarif a předplatné si objednat do 31. ledna 2014.

Předplacenkáři si mohou od zítřka koupit denní balíček pro neomezené volání do všech sítí za 30 Kč. A na t-mobile.cz/vanoce najdete od 18. listopadu adventní kalendář a v něm každý den nějakou aplikaci či hru pro mobil a tablet zdarma.

Zdroj: T-Mobile

Ohodnoťte tento článek!