Zrcadlení obrazu v aplikaci Váš telefon je už možná blízko

Pokud nemáte rádi nejžhavější drby, následující článek přeskočte.

1

Na propojení telefonu a počítače slyšíme. První verze řešení od Microsoftu nebylo dokonalé, dnes je aplikace Váš telefon stále ještě značně omezená. Ačkoli malé důvody k radosti existují, protože aspoň z mých zkušeností už synchronizace SMS zrychlila. Kromě průběžného vylepšování technické stránky stávajících funkcí ale hladově vyhlížíme úplné novinky.

Microsoft nám v říjnu slíbil kontrolu oznámení a dokonce i zrcadlení obrazu. Zdá se, že už se nám tyto funkce přibližují na dosah. Jedinec s přezdívkou Ajith, který občas něco pustí na síť, zřejmě dokázal aktivovat skryté funkce Vašeho telefonu, specificky zmíněné zrcadlení obrazovkyoznámení. Publikované snímky ukazují, že v aplikaci přibyly dvě nové sekce a obě jsou označeny jako betaverze.

Neukazují však funkce přímo v akci. Dostatek skepse je namístě. Časem bychom se mohli dočkat i telefonování na počítači, zatím ale zřejmě není na pořadu dne. Veřejné testování dvou novinek by mohlo začít v relativně blízké době.

Zrcadlení obrazu v aplikaci Váš telefon je už možná blízko
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 4 hlasů

1 komentář

  1. Dnes jsem to zkusil, ale když jsem zjistil, že SMS nejdou v té aplikaci mazat a fotek se zobrazuje pouze posledních 25 (a smazat také nejdou), tak jsem to zase odinstaloval. To je asi od MS jen nějaký vtip. Navíc se mi stalo, že když jsem SMS smazal v telefonu a pak jsem dal na PC „Aktualizovat“, tak v aplikaci PC byly stále zobrazeny.
    Ať se vykašlou na další nedotažené novinky, ale první plně rozhodí stávající věci. Jenže to by nesměl dělat Microsoft, ten většinou jen vždy něco načne, ale nedodělá :-(. Jede do šířky a ne do hloubky.