Ve OneDrive padl limit na nahrávání souborů o max. velikosti 2 GB

0

Cloudové úložiště od Microsoftu se pirátskou zátokou jen tak nestane. Za prvé omezuje rychlost stahování a o moc víc než 400 kB/s z něj nedostanete. Což je bohužel nepříjemné, když si stahujete naprosto legálně objemný balík fotografií, jedná však se o relativně běžnou praktiku. Další omezení vám zabrání v tom, abyste si do OneDrive nahráli objemnější soubory.

Skrze webové rozhraní do služby pošlete maximálně 300MB soubor. Pomocí aplikací, např. klienta pro desktop, jste do cloudu nahráli až 2 GB velké kousky. Podle toho, co píší uživatelé na síti, tento limit padl. Na Redditu uživatel megaman821 zmiňuje, že 2–3GB soubory dlouho ležely netknuté ve složce OneDrive. Včera ale byly synchronizované a v cloudu přítomné.

 

Nahrávání objemnějších balíků dat potvrzuje více lidí. Oficiálně zatím nevíme nic, ale zdá se, že opět existuje aspoň o jeden limit méně. OneDrive to ovšem činí náchylnější ke zneužívání piráty. Šance se zvýšila i po nabídnutí levného 1TB úložiště k balíku Office 365. Možnost zneužití tu ale vždycky bude a např. konkurenční Dropbox velikost souborů nelimituje vůbec.

Zdroj: Reddit

Ohodnoťte tento článek!