Se společností Transcend jsme pro vás připravili soutěž o opravdu zajímavé ceny. Odpovědí na pět otázek můžete vyhrát chytrou autokameru (1. cena) a  externí SSD disk (2. cena).

1. cena: Chytrá autokamera

(v ceně 3600 Kč)

Transcend Drive Pro 230 je autokamera s modulem GPS, záznamem v rozlišení Full HD. Obsahuje pokročilé funkce typu varování před změnou jízdního pruhu i před kolizí – rozezná příliš rychle se přibližující vozidlo před vámi. Při vjezdu do tunelu upozorní i na nutnost rozsvícení světel.

rc-dp230-feature-2

Kamera DrivePro 230 pohlídá auto i na parkovišti, má k tomu k dispozici dva režimy. Buď nepřetržitý záznam, nebo záznam až po zjištění pohybu. Záznam si můžete přehrát přímo na displeji kamery, ale přes Wi-Fi i v aplikaci na smartphonu (Android i iOS).

Nemusíte nic dokupovat, přímo v balení dostanete 16GB microSD kartu, na kterou se vejde až 3000 hodin videa a po naplnění kapacity dochází automaticky k přepisování nejstarších záznamů. Kameru v autě připevníte pomocí přísavného držáku, nebo oboustrannou lepící páskou.

2. cena: Univerzální externí disk k počítači i mobilu

(v ceně 2800 Kč)

Transcend ESD220C je drobný externí SSD disk s moderním konektorem USB-C a kapacitou 240 GB. Můžete jej využít jako běžný externí disk k počítači, ale i jako externí paměť k mobilu či tabletu. Vejde se i do malé kapsy a jeho pouzdro je odolné proti poškrábání. Samotné SSD je proti klasickému disku navíc odolné proti vibracím a nárazům.

rc-esd220c-feature-4

SSD disk je přes rozhraní USB-C 3.1 navíc velmi rychlý, v případě ESD220C je to až 410 MB/s.  Kromě počítače jej připojíte k Macu a telefonům s Androidem. A zatímco běžný externí disk nemusí smartphone bez pomocného napájení „utáhnout“, s SSD se vám to nestane.

SOUTĚŽ UKONČENA – VÝHERCI SOUTĚŽE

1. cena: Vojtěch Kolařík

2. cena: Tomáš Rybníček

Velká soutěž s Transcendem: Vyhrajte chytrou autokameru nebo přenosný SSD disk ke smartphonu
Ohodnoťte tento článek!
4.2 (84%) 5 hlas/ů