Verbatim uvádí ultratenkou Bluetooth klávesnici pro tablety

0

Společnost Verbatim není pouze výrobcem technologií pro ukládání dat (ačkoli se jedná o její primární zaměření), mezi její produkty spadají také některé periferie, jako jsou myši nebo klávesnice. Jedna taková klávesnice byla právě představena – konkrétně jde o ultratenký Bluetooth model, který je určen pro tablety a telefony s podporou HID (z angl. Human Interface Device).

Motivace pro pořízení externí klávesnice vychází z běžných potřeb uživatelů – psaní na dotykovém displeji není sice nemožné, ale v případě tvorby delších textů, emailů, případně při editaci delších dokumentů je absence hardwarové klávesnice znát.

Verbatim ultratenká Bluetooth klávesnice Verbatim ultratenká Bluetooth klávesnice Verbatim ultratenká Bluetooth klávesnice

Mezi výhody tohoto modelu lze zařadit také existenci multimediálních kláves, pomocí kterých je možné přímo ovládat právě přehrávanou hudbu v iTunes. Výrobce také slibuje tiché a příjemné psaní. Pozitivem je přítomnost zabudované nabíjecí baterie, což eliminuje nutnost neustálého vyměňování baterií – stačí pouze připojit pomocí USB konektoru a dobít.

Klávesnice je již k dispozici na internetu za cenu okolo 49,99 USD.

Zdroj: TechPowerUp

Verbatim uvádí ultratenkou Bluetooth klávesnici pro tablety
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

1 komentář

  1. USB 2.0 dává pokud vím maximálně 2,5 W. Na obrázku je jednoduchý (nezdvojený) kabel, takže to zřejmě tomu displeji stačí… no zajímalo by mě, jak vypadá patnáctipalcový displej s 1366 × 768 s tak malým maximálním příkonem. To podsvětlení, reálný kontrast, gamut a odezva budou určitě labůžo 🙂

    Nehledě na to že vůbec nechápu, k čemu to je. To jako když jedu ve vlaku, tak to vybalím a vrazím to sousedovi do ruky se slovy „drž!“?

    (vybalím ten displej, aby bylo jasno…)

  2. K cemu to je? To je celkem jednoduchy.. spousta lidi je zvykla pracovat s vice monitory zaraz (ja mam napr. laptop 1920×1200 a z kazde strany jeden externi 17″ monitor). Je to hodne o zvyku a pokud clovek pak s notasem cestuje, nekam prijede a zacne pracovat bez externiho monitoru na kterej je zvyklej, tak je to neprijemne.

    Takovyto externi panel se da s trochou dobre vule strcit do brasny s notasem a nosit to pohromade. Urcite mi das za pravdu ze tahat s sebou normalni externi monitor neni zrovna prakticke reseni.