Verdetrol 1 GHz: výkonnostní doping od AMD

0

Jak bylo předpovězeno, příští týden by mělo AMD vydat nové Radeony HD 7770/7750 s jádrem Cape Verde. V silnější konfiguraci nabídne 896 stream procesorů a podle informací serveru Lenzfire frekvenci 900 MHz. Do redakce Legit Reviews ale expresní zásilkovou službou dorazil balíček s krabičkou předpisového léku AMD Verdetrol­ 1 GHz. Co to znamená, zřejmě tušíte sami.

Samolepka říká, že se jedná o medikamenty pro „přirozené posílení výkonu“ nikoliv sportovců či hráčů, ale grafických karet. Předepsané dávkování zní jednu tabletu čtyřikrát denně do nasávání chladiče. Balení obsahuje 28 zelenomodrých pilulek symbolizujících 28nm výrobní postup.

Informace na zadní straně ujišťuje uživatele, že dlouhodobé fungování na 1 GHz nemá žádné vedlejší účinky a že není problém užívat Verdetrol pro dvě grafické karty naráz. Hráči by se nicméně měli vyvarovat pobytu na přímém slunečním světle.

AMD fiktivnímu léčivu založilo i vlastní webovou stránku, verdetrol.com. Verdetrol je prý určen mladým i starým, kteří chtějí získat výhodu ve vypjatých situacích. Fiktivní páry po celém světe se shodují, že Verdetrol poskytuje skutečné výsledky tam, kde na na každé špetce výkonu záleží. Brzy na webu prý najdete také stimulující propagační video.

Zdroj: Legit Reviews

Ohodnoťte tento článek!