Veřejná beta Office 2010 bude brzy

0

Microsoft nyní oznámil, že ukončuje limitovaný program technické ukázky Microsoft Office 2010 na Microsoft Connect. Účastníci sice budou moci dále používat tento balík na svých počítačích, ale od 10. listopadu již nelze stáhnout.

Připravuje se totiž nové vydání a to první veřejná betaverze. Ta by mohla obsahovat nové funkce a vylepšení chyb oproti předchozím technickým ukázkám, jež několikrát unikly i na výměnné sítě. Veřejné testovací verze se dočkáme do konce tohoto měsíce, možná už příští týden.

Nové Office přinesou řadu novinek. Od rozhraní Ribbon v aplikacích, kde dříve nebylo (např. Outlook), po webové Office pro editaci dokumentů odkudkoli, až po řadu více či méně drobných vylepšení ve všech částech této sady. Více informací zde.

Zdroj: Neowin

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Bylo by asi divné, kdyby vývojáři s nadšením přišli s tvrzením : “Ano, je to tak. Skutečně jsme kopírovali MAC OS!” Takže je v celku logické, že to popírají. Ostatně i Apple si u windows Vista dělal z Microsoftu legraci, jak si Windows vista nebere příklad z MACu. http://www.youtube.com/watch?v=QT6YO30GhmQ zde jedno video, které je pro pobavení toho jak se MS nenechává inspirovat a druhé přímo od Macu http://www.youtube.com/watch?v=N-2C2gb6ws8