Verizon nabídne předplatné pro mobilní hráče, přidají se další operátoři?

0

Se zajímavým způsobem, jak by mohli na mobilním obsahu vydělávat také operátoři, přišel v předchozích dnech Verizon Wireless. Pro své zákazníky vymyslel službu jménem GameTanium, která funguje jako předplatné pro hraní her na mobilních telefonech s operačním systémem Android. Za 5,99 dolarů získají uživatelé přístup ke kompletní nabídce her. Přístup je omezen vždy jen na konkrétní přístroj, nelze tedy hrát pod jedním účtem zvlášť z telefonu a tabletu.

 

Klíčová je v tomto případě nabídka herních titulů a kompatibilita mobilních zařízení. Verizon od počátku slibuje sto her pro mobilní telefony a dalších padesát speciálně pro tablety. S kompatibilitou by neměly být problémy, bude se jednat o tituly, které se standardně nacházejí na Google Play. Verizon ale přesto deklaruje podporu pro přinejmenším třicet mobilních telefonů.

Verizon GameTanium

Co se týká her, operátor se zmiňuje např. o Doodle God, Fruit Ninja, and World of Goo. Všechny tituly budou samozřejmě bez jakékoliv dodatečné reklamy, GameTanium dále nabídne žebříčky pro nejlepší hráče a určitě se bude hodit i hodnocení přístupnosti jednotlivých her pro děti.

Vzhledem k poskytovateli se jedná o službu, kterou u nás zatím nevyužijeme. Určitě v sobě ale skrývá zajímavý potenciál, kterého by se mohli chopit i další operátoři. Co si o podobném nápadu myslíte vy?

Zdroj: Verizon

Ohodnoťte tento článek!