VIDEO: Podívejte se na první oficiální trailer ke střílečce Crysis 3

0

Je to pouhých pár minut, kdy se Electronic Arts pochlubili s novým trailerem k hodně očekávané hře Crysis 3. První díl vzbudil nejen mezi hráči obrovský rozruch, kdy grafické zpracování doslova bralo dech. Druhý díl se přesunul z džungle do New Yorku, kde nepřátelé také napáchali slušnou paseku.

Podle traileru to vypadá, že se v trojce dočkáme jak džungle, tak i New Yorku. Což by mohla být skutečně ideální kombinace (druhému dílu byla často vytýkána jeho „nalinkovanost“). Přibude minimálně jedna nová zbraň (vymazlený luk).

 

Ačkoliv zde máme první trailer, na hru jako takovou si určitě ještě pár měsíců počkáme. Samotná společnost Electronic Arts mluví o roce 2013, internetem koluje doplňující informace, že by se mělo jednat spíše o začátek roku. Přesné datum je ale zatím neznámé.

Nevím jak vy, ale já se těším. Nebudu vás déle napínat, zde je slibovaný trailer:

Zdroj: EA web

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. S tým Optimusom to nie je tiež bohvieaké, keď som si zapol Age of Empires Online na notebooku s GeForce 310M (myslím), tak sa neskutočne sekala a hneď som si hovoril, že ten všade rozšírený Optimus neprepol grafiky a beží to iba na Inteli. Tak som musel nájsť pravidlá pre Optimus v paneli nVidia a ručne nastaviť cestu k EXE (a pri AOEO ho nie je ľahké nájsť). Pre obyčajného užívateľa nič jednoduché.