Videopůjčovna Topfun zavádí tematické balíčky. Čtyři filmy za cenu dvou

0

Topfun do své online videopůjčovny zavedl nové filmové balíčky lišící se žánrem. K dosavadním erotickým filmům přibyly akční, dětské, dramata/thrillery, horory, komedie a romantické snímky. Každý balíček stojí 99 Kč měsíčně, jsou v něm čtyři filmy. Ty by jinak u samostatného zapůjčení stály 200 Kč a navíc byste je diváci museli zhlédnout do 24 hodin, v balíčku na to mají měsíc.

Tematické balíčky Topfunu
Tematické balíčky Topfunu

Vytvořením tematických filmových balíčků jsme reagovali na sílící poptávku po takovémto produktu ze strany našich zákazníků. Dalším vstřícným krokem je stanovení ceny, která je o polovinu nižší než při zakoupení 24hodinových licencí k jednotlivým filmům,“ prohlásil obchodní ředitel a člen představenstva společnosti Topfun Media, a.s. Radek Přikryl.

V balíčcích jsou „lepší“ filmy. Topfun ale nabízí také měsíční tarif Start za 49 Kč, ve kterém je hned 50 snímků, přičemž 10 z nich se každý měsíc změní. Vrcholem je tarif Nonstop za 189 Kč, jenž obsahuje plný přístup ke stovkám filmů, ovšem s výjimkou těch, které jsou půjčovány zvlášť (tedy i těch z tematických balíčků).

 

Zdroj: Topfun

Ohodnoťte tento článek!