Videopůjčovna Voyo míří na iPhony a chytré televizory Samsungu

0

Novácký videoportál Voyo.cz hlásí další podporované platformy. Doteď jste mohli videa sledovat jen na webu, chytrých televizorů od Panasonicu a iPadech (viz naše recenze), aktuálně přibyly verze pro iPhony (a iPody Touch) a televizory Samsungu, modelové řady plazem a LCD s LED podsvícením od roku 2011.

Konkrétně:

  • 2011 Plazma TV modely řady D6900 a výše
  • 2011 LED TV modely řady D5500 a výše 
  • 2012 Plazma TV modely řady E550 a výše
  • 2012 LED TV modely řady EH5300 a výše

Voyo pro Samsung a iPhone

Dostupnost v televizorech je možná důležitější než na mobilních zařízeních. Nova (Voyo) díky tomu může konkurovat kabelovkám nebo satelitním sítím. Za paušál 189 Kč totiž nabídne více než tisíc filmů, seriály, archiv vlastních pořadů nebo sportovní přenosy.

Naším cílem je dostat Voyo.cz do co nejvíce zařízeních a proto jsme rádi, že spolupráce se silnými partnery vede k úspěšnému šíření aplikace Voyo.cz ve smart televizorech Samsung,“ říká Pavel Krbec, ředitel sekce nových médií. 

 

Zeptali jsme se, kdy Voyo plánuje uvést aplikace pro Android, Windows Phone nebo další chytré televizory, ale zástupci konkrétní kroky odmítli prozradit. Konkurenční Topfun už je dostupný pro iOS, Android, v IPTV nabídkách operátorů, v některých set-top boxech Humaxu a chytrých TV Samsungu. A samozřejmě také na webu.

Ohodnoťte tento článek!