Víme, kdy Apple představí nový iPhone, iPad a iOS. Unikly další fotky telefonů

0

Do očekávané akce Applu, na které budou představeny nové mobilní hračky, prý nezbývá ani měsíc. Vyplývá to ze zprávy, kterou přinesl web AllThingsD. Podle ní Apple uspořádá podzimní keynote pár dnů po skončení prázdnin – 10. září. Zatím tato domněnka není potvrzena žádnou oficiální pozvánkou pro novináře, informace však prý pochází ze zdrojů přímo ve firmě.

Tradičně se bude jednat o akci, na které Apple oficiálně představí poslední verzi iOS 7 a hlavně do portfolia přibydou smartphony a tablety. Počítá se s malým iPadem druhé generace, levným iPhonem 5C a následovníkem nejvyššího modelu iPhonem 5S. Právě modely telefonů se objevily na Vietnamských stránkách Tinhte.vn. Nejedná se o kompletní zařízení, ale o povedené makety. Srovnat si tak můžete současný iPhone 5 s novým Skem, který se bude lišit třeba dvojicí přisvětlovacích diod.

Makety iPhonu 5S a 5C
Makety iPhonu 5S a 5C

Makety iPhonu 5S a 5C Makety iPhonu 5S a 5C Makety iPhonu 5S a 5C

Velkou neznámou je snímač otisků prstů, o kterém se stále mluví jako o potencionální novince v iPhonu 5S. Podle posledních zpráv je Apple připraven implementovat senzor do tlačítka stejné velikosti, jako na iPhonech a iPadech používá v současné době. Na vývoji pro Apple se podílí firma AuthenTec, kterou gigant koupil minulý rok. Na první pohled by se prý tlačítko se snímačem nemělo nijak zvlášť lišit, pouze bude jeho povrch krytý safírovým sklíčkem – tak jako je tomu u čočky foťáku iPhonu 5.

Senzor otisků prstů
Senzor otisků prstů

Zdroje: AllthingsD; AppleInsider; Tinhte.vn

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Xeony u Haswellu budou ještě více zajímavé než u Ivy Bridge, jak hodně jsem váhal při koupi 3570K, tak teď bych si byl naprosto jistý. K čemu grafika k ničemu, když opět jen zvedá spotřebu. Levná deska od MSI s podporou Xeonů a je vymalováno.