Virtuál Coop Mobil startuje už 1. listopadu. Co všechno víme?

0

Největší český prodejce potravin oznámil, že službu Coop Mobil spustí už 1. listopadu. Web operátora poběží na adrese coopmobil.cz, kde zatím kromě loga, data startu je pouze informace o tom, že SIM karty budou k dostání na prodejnách Coopu. Skupina Coop zastřešuje 53 spotřebních družstev, které v Česku provozují přes 2700 prodejen. Širokou distribuční síť už tedy operátor má.

Coop Mobil odstartuje na podzim

O samotných službách zatím nic nevíme. Vzhledem k návaznosti na kamenné prodejny očekáváme jednu předplacenou kartu, kterou bude možné doplnit různými balíčky. Coop Mobile poběží na virtuální síti od Materna Communications, která využívá infrastrukturu od Vodafonu.

 

Operátor už dopředu říká, že nabídne dosud nevídané. „Díky výběru partnerů a znalostí potřeb zákazníků chce Coop Mobil nabídnout lidem přesně takové služby, které potřebují. Připravovaný start nového operátora je plánován na podzim roku 2013. Zákazníci se mohou ovšem těšit již nyní na služby, které v oblasti telekomunikací dosud nebyly poskytovány,“ láká skupina Coop.

Ohodnoťte tento článek!