Virtuál Ha-loo mobil bude rozdávat kredit a chce snížit poplatky

0

Včerejší nabídka virtuála Ha-loo mobil vzbudila rozruch. Operátor zavedl férové účtování 1+1, jeho předplacené služby patří k nejlevnějším a ještě je mobilní volání těsně spojeno s laciným VoIP. Výhrady máme jen ke slabšímu internetu a některým poplatkům. 

Na facebookové stránce operátora se už ozývají nespokojení fanoušci a Ha-loo mobil vysvětluje, jak se věci mají. Dle všeho má menší vliv na cenovou tvorbu a některé fixní poplatky si žádá přímo GTS Czech, jehož služeb Ha-loo mobil využívá.

 

Za vedení SIM karty si účtuje 45 Kč měsíčně, přestože neprovoláte ani korunu. Operátor slibuje, že až nasbírá 3000 zákazníků, poplatek klesne na 35 Kč, za 5000 zákazníků klesne na 30 Kč. Rovněž volací jistina pro roaming v hodnotě 1000 Kč zřejmě jednou bude snížena nebo zcela zrušena. A aby si Ha-loo mobil získal přízeň, tak prvním 500 zákazníkům připíše po dobití kreditu bonusových 100 Kč.

Na rozdíl od některých jiných virtuálů si Ha-loo mobil neúčtuje nic za aktivaci karty, poštovné při objednání služby nebo přenesení čísla. Tyto poplatky jsme kritizovali u operátorů 99mobile a GoMobil, kteří rovněž staví na systému od společnosti GTS.

Oživeno

[8:15] – Ha-loo mobil už teď snížil poplatek za vedení SIM karty na 25 Kč.

[8:55] – Snížený poplatek na 25 Kč se nakonec týká jen prvních 500 zákazníků. Ti tak dostanou 100Kč kredit navíc a k tomu i levnější vedení SIM karty.

Ohodnoťte tento článek!