Virtuál Relax Mobil má nově dvakrát dražší data než dříve

0

Pokud dnes zamíříte na stránky relaxmobil.cz, operátor na nich odkazuje na tři nové tarify. Ve skutečnosti jsou ale stejně jako Relax Mobil pouze virtuální. Mají stejný měsíční paušál, jiná jsou pouze data. První je zcela bez připojení, u druhého zaplatíte za každý megabajt a u třetího je balíček 500 MB za 199 Kč.

Relax Mobil má „tři nové“ tarify
Relax Mobil má „tři nové“ tarify

S daty jsme u Relax Mobilu měli na Cnews vždy problém. Operátor mluvil o neomezeném internetu, i když to byla pouze slovenská definice neomezeného. Data měla standardně osekanou rychlost na 10 Mb/s a za každý prosurfovaný megabajt jste zaplatili 50 haléřů. Po překročení 300 MB (150 Kč) už si Relax Mobil za data více neúčtoval, ale rychlost srazil na 100 kb/s.

 

Nově je všechno jinak. Jedno mega stojí dvojnásobek, tedy celou korunu. Podmínka s maximální útratou už na webu není, zřejmě ji nahrazuje právě nový datový balíček, u něhož jeden megabajt vychází na 40 haléřů. Po překročení tohoto limitu však rychlost klesne na nesnesitelných 16 kb/s.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Neskoro, ale predsa. Doteraz je pre vacsinu tazko pochopitelna skutocnost (aj ked si kazdy vie domysliet, ze co za tym bolo, ze..), ze Dvoraka za cele tie roky nevyhodili, staci si uvedomit zvratene studie CTU a samotnym dokazom bol zdeformovany oligopolisticky telekomunikacny trh v Cesku.