Víte, která sociální síť už má 700 milionů uživatelů? Správně, Facebook.

0

Facebook přeskočil další důležitou metu,měření českých SocialBakers ukazuje přes 700 milionů uživatelů. Podle InternetWorldStats je na síti 2,1 miliardy lidí, účet na Facebooku má tedy třetina z nich. Celkově pak každý desátý člověk na planetě včetně těch, kteří v životě ani neviděli asfaltovou silnici.

SocialBakers byli první, kdo potvrdil 600 milionů uživatelů, přesně po pěti měsících se počet o sto milionů navýšil. Sčítají se data z nástroje pro zadavatele reklamy. Ti vidí, kolik je z dané země registrováno uživatelů, aby mohli zvážit nákup prostoru. Výsledkem je pak suma všech zemí, kde se Facebook používá.

Facebook

V poslední době se mluví, že Facebook postihlo několik vážných ztrát uživatelů. Podle SocialBakers třeba v posledním měsíci přišly USA o 4,5 milionu uživatelů, Kanada o 1,3 milionu. Ale čísla vyvažují nárůsty v Mexiku, Brazílii, Indonésii, Indii nebo na Filipínách. Veškeré statistiky si můžete detailně prozkoumat zde.

Sedmisetmilionová hranice už v předchozích dvou týdnech dvakrát padla, ale pokles uživatelů jej vždy vrátil zpět. To nám potvrdil Jiří Voves s CandyTechu, provozovatele SocialBakers.

Až se trochu pookřeje Čína a Indie, miliarda padne.

Zdroj: SocialBakers

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. 3D model jo? „vymodelovat 3D objekt“. Četli jste to vůbec po sobě? Takové bulvární nadpisy a kecy. To je stále 2D! Chtěl bych vidět, jak by jste to vaše 3D převedli třeba do CAD. To, že program prolne pár snímků neznamená, že dělá trojrozměrný obraz. Funguje to na stejném principu, jako tvorba panoramat z několika snímků.
    Jsem se těšil dle nadpisu na revoluci v 3D modelování a prd.