S Vivaldim 2.7 na plochu přidáte zástupce vedoucího do uživatelského profilu

Pár malých zlepšováků pro ty nejnáročnější.

0

Po dalších zhruba dvou měsících vychází Vivaldi 2.7. Co se naučil nového? Vypnutí zvuků stránky tu už bylo, prohlížeč vám však nyní pomocí kontextové nabídky umožňuje proaktivně vypnout zvuk vybraného panelu, i když je zrovna potichu. Nepřekvapí vás takříkajíc ze zálohy. Zlepšuje se i práce s uživatelskými profily. Přímý odkaz na profil můžete při tvorbě profilu umístit na plochu, případně později v nabídce s detaily profilu. Funkce se vztahuje pouze k Windows.

Dále snadno zapnete Flash Player, chcete-li. Stačí zajít do nastavení programu do sekce Webpages | Plugins.  Jedná se sice o zásuvný modul, který se dnes nachází na okraji zájmu (a za pár let bude po něm), Vivaldi nicméně platí za minoritní prohlížeč snažící se nabídnout maximum možností, proto u něj postup nepřekvapí.

Tip: Vivaldi 2.6 blokuje škodlivé reklamy

Přesně v tomto duchu a proti trendům jde také podrobné informování o stavu spojení se serverem ve stavové liště. Prohlížeč vám řekne, že dochází ke zpracování dotazu, čekání na odpověď apod. Vývojový tým posílil stabilitu Vivaldiho v macOS, přičemž dohromady v tomto vydání opravil 63 chyb. Máte-li zájem, prohlížeč si můžete zdarma stáhnout z webu vivaldi.com.

vivaldi 2 Přidejte na plochu zástupce, který spustí prohlížeč s daným uživatelským profilem7 3

Zdroj: Vivaldi Blog

S Vivaldim 2.7 na plochu přidáte zástupce vedoucího do uživatelského profilu
Ohodnoťte tento článek!
3.8 (75%) 8 hlasů