S Vivaldim 2.7 na plochu přidáte zástupce vedoucího do uživatelského profilu

Pár malých zlepšováků pro ty nejnáročnější.

0
Vivaldi
Vivaldi

Po dalších zhruba dvou měsících vychází Vivaldi 2.7. Co se naučil nového? Vypnutí zvuků stránky tu už bylo, prohlížeč vám však nyní pomocí kontextové nabídky umožňuje proaktivně vypnout zvuk vybraného panelu, i když je zrovna potichu. Nepřekvapí vás takříkajíc ze zálohy. Zlepšuje se i práce s uživatelskými profily. Přímý odkaz na profil můžete při tvorbě profilu umístit na plochu, případně později v nabídce s detaily profilu. Funkce se vztahuje pouze k Windows.

Dále snadno zapnete Flash Player, chcete-li. Stačí zajít do nastavení programu do sekce Webpages | Plugins.  Jedná se sice o zásuvný modul, který se dnes nachází na okraji zájmu (a za pár let bude po něm), Vivaldi nicméně platí za minoritní prohlížeč snažící se nabídnout maximum možností, proto u něj postup nepřekvapí.

Tip: Vivaldi 2.6 blokuje škodlivé reklamy

Přesně v tomto duchu a proti trendům jde také podrobné informování o stavu spojení se serverem ve stavové liště. Prohlížeč vám řekne, že dochází ke zpracování dotazu, čekání na odpověď apod. Vývojový tým posílil stabilitu Vivaldiho v macOS, přičemž dohromady v tomto vydání opravil 63 chyb. Máte-li zájem, prohlížeč si můžete zdarma stáhnout z webu vivaldi.com.

Zdroj: Vivaldi Blog

S Vivaldim 2.7 na plochu přidáte zástupce vedoucího do uživatelského profilu
Ohodnoťte tento článek!
4.1 (82.86%) 7 hlas/ů