VLC media player pro Windows 8 podstoupí certifikaci v tomto týdnu

0

Od té doby, co vývojový tým kolem VLC media playeru posbíral peníze na vývoj přehrávače pro Windows 8, uplynulo hodně vody. Projekt nabral velké zpoždění. Původně se mluvilo o tom, že se dočkáme v dubnu 2013. Pomalu už máme před sebou další duben. Autoři bohužel příliš komunikativní nejsou, na naše dotazy nereagovali a sami od sebe se svěřují málokdy. Loni aspoň ukázali pár obrázků. Dnes se můžete podívat na další várku.

Kromě toho se Jean-Baptiste Kempf, prezident VideoLAN, pochlubil serveru Neowin, že v prosinci už hotová aplikace přistála do testovací laboratoře Microsoftu. Ta ji ale odmítla kvůli pádům, které způsobovala chyba související se zpracováním zvuku. Vývojový tým stále pracuje na jejím odstranění, ale do finiše se přeci jen blížíme.

 

Konkrétně si lidé kolem přehrávače malují, že se VLC media player k dalšímu pokusu o certifikaci pro vstup do Windows Store dostaví někdy během tohoto týdne. Pakliže projde, budeme si ho užívat třeba v dalším týdnu. Jinak současná podoba prostředí se liší od toho, co nám bylo předvedeno dříve. Ve finále může přehrávač vypadat zase o kousek jinak. Jak se aktuální podoba zamlouvá vám?


 

Zdroj: Neowin

Ohodnoťte tento článek!