Vodafone: 3G už pro téměř polovinu populace, do června dalších 53 měst

0

Vodafone se skutečně nezalekl plánu na společné budování 3G sítě T-Mobilu a O2 a znovu hlásí, že je českou jedničkou, co se týká pokrytí. Aktuálně je síť dostupná 48 % populace, během dvou měsíců však pokryje další 53 měst a obcí. 3G bude celkem v 269 místech, jinými slovy – pro 60 % populace.

Červený operátor slibuje, že v nových místech mohou uživatelé první tři měsíce surfovat (s Připojením na stálo) za polovinu, navíc mohou získat modem za cenu 77 Kč.

Všimněte si, že Vodafone nasadil novou mapku pokrytí. Interaktivní verzi s vyhledáváním najdete zde.

Pokrytí Vodafone

A která města budou pokryta v následujících dvou měsících?

Aš, Benešov, Čáslav, Čelákovice, Doksy, Františkovy Lázně, Hlinsko, Hranice, Humpolec, Chlumec, Choceň, Jeseník, Jičín, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Klatovy, Kralupy nad Vltavou, Krnov, Kutná Hora, Lanškroun, Libiš, Lipník nad Bečvou, Litomyšl, Litovel, Litvínov, Louny, Mělník, Meziboří, Mikulov, Milovice, Neratovice, Nové Město na Moravě, Nové Město nad Metují, Nymburk, Pelhřimov, Poděbrady, Přelouč, Přeštice, Rakovník, Semily, Slaný, Svitavy, Šumperk, Tachlovice, Tanvald, Turnov, Uherský Brod, Valašské Meziříčí, Vlašim, Vysoké Mýto, Zábřeh, Zdice a Znojmo

Zdroj: Vodafone

Ohodnoťte tento článek!