Vodafone láká studenty. Za 499 Kč nabízí neomezené volání/SMS, 10 GB a k tomu datovou SIM zdarma

0

Červený operátor připravil „podpultovou“ nabídku pro studenty. Je určena jen pro členy klubu #jetovtobě, ale tím se může bezplatně stát každý, kdo ještě studuje, má kartu ISIC a zároveň mu nebylo 27 let. Kdo tyto podmínky splňuje, dostane neomezené volání, neomezené SMS, 10 GB dat a sdílenou datovou SIM pro modem/tablet jen za 499 Kč měsíčně. Tarif lze objednat na této stránce.

Vodafone Jetovtobě
Vodafone Jetovtobě

V podmínkách služby není žádný podstatný háček. Tarif je bez úvazku a daná cena je garantována po dobu 12 měsíců. Pak operátor ověří, zdali podmínky stále platí. Tj. klient musí mít platnou kartu ISIC a nesmí mít 27+ let. Pokud podmínky nesplní, může od smlouvy odstoupit, nebo pokračovat za plnou cenu 1499 Kč měsíčně. (Nevýhodné, Red LTE Premium stojí stejně a má navíc výhodný roaming a volání do zahraničí.)

K tarifu lze přikoupit 1 GB dat za 99 Kč, standardně je nastaveno automatické přikupování 250 MB za 49 Kč. Uživatel ale může v nastavení změnit chování tak, že po vyčerpání dat dojde ke zpomalení sítě na 20 kb/s.

 

Je pro srovnání, oficiální Tarif 26 určený všem od 6 do 26 let stojí 494 Kč měsíčně. Má 600 volných minut, neomezené SMS a jen 1,2 GB dat. Každá minuta hovoru nad volné jednotky stojí 5,03 Kč.

Ohodnoťte tento článek!