Vodafone: na jaře dalších 43 měst s 3G

0

K dnešními dni pokrývá 42 % populace, do konce srpna chce nejmladší operátor dosáhnout 60 %. Vodafone, jako by se zalekl včerejší dohody o spolupráci T-Mobilu a O2 na budování společné 3G infrastruktury, a uvádí ještě konkrétní kroky pro konec zimy a jaro 2011. Během tohoto období pokryje svou 3G sítí těchto 43 měst a obcí:

Bílina, Blansko, Břeclav, Český Brod, Český Těšín, Děčín, Domažlice, Hlučín, Hranice, Chlumec, Jaroměř, Jindřichův Hradec, Kopřivnice, Kuřim, Kutná Hora, Lipník nad Bečvou, Litovel, Luhačovice, Mikulov, Nejdek, Nové Město na Moravě, Nové Město nad Metují, Nový Bor, Nový Jičín, Orlová, Ostrov, Přeštice, Rokycany, Rosice, Rumburk, Šenov u Nového Jičína, Štětí, Štramberk, Šumperk, Třeboň, Třinec, Varnsdorf, Velké Meziříčí, Vysoké Mýto, Vyškov, Zábřeh, Zdice, Ženklava

„Už teď jsme dvojkou na trhu v pokrytí rychlým mobilním internetem a neustále zrychlujeme. Nyní se soustředíme na pokrývání okresních a menších měst,“ říká Muriel Anton, generální ředitelka Vodafonu.

Kromě toho může u Vodafonu chytit pomalejší EDGE 95 % populace a díky sňatku s U:fonem ještě 75 % CDMA. Ale stále – není to málo, Antone Pavloviči?

Zdroj: Vodafone

Ohodnoťte tento článek!