Vodafone nabídne 30× levnější data. V USA, Švýcarsku nebo Egyptu bude 1 MB za 7,70 Kč

3
Egypt
Ilustrační foto (zdroj: HypnoArt / Pixabay)

Od 27. července Vodafone citelně zlevní datový roaming v zóně 2. U základního tarifu World Roaming klesne cena za megabajt z 252,08 Kč na 7,70 Kč. U konkurenčního T-Mobilu je megabajt za 75 Kč a u O2 za 240 Kč.

Cena jiných služeb se nemění. Minuta odchozího hovoru stojí 30,52 Kč, příchozího 17,81 Kč, SMS je za 9,68 Kč a MMS za 11,50 Kč.

Kdo chce ušetřit ještě více, ten si může aktivovat balíček Roaming na den za 199 Kč. Funguje ve většině zemí světa a díky němu tam lze volat a psát za stejnou cenu jako doma, neplatí se příchozí hovory a aktivací získáte 100 MB dat.

V druhé polovině tohoto roku budeme navíc i přesouvat některé země ze zóny 3 do výhodnější zóny 2. V zóně 3 zůstanou ty země, které mají opravdu extrémní velkoobchodní podmínky. Do zóny 2 bychom rádi umístili maximální možný počet zemí. Věřím, že tyto změny naše zákazníky potěší a zjednoduší jim cestování po celém světě,“ říká viceprezident Vodafonu pro nefiremní zákazníky Petr Dvořák.

Země v zóně 2: Albánie, Americké Panenské ostrovy, Andorra, Anguilla, Antigua a Barbuda, Aruba, Austrálie, Bahamas, Barbados, Bělorusko, Bermudské ostrovy, Bonaire, Bosna a Hercegovina, Britské Panenské ostrovy, Černá Hora, Čína, Curacao, Dominika, Dominikánská republika, Egypt, Faerské ostrovy, Grenada, Grónsko, Guam, Haiti, Indie, Izrael, Jamajka, Japonsko, Jihoafrická republika, Kajmanské ostrovy, Kanada, Korejská republika, Kosovo, Makedonie, Maroko, Mexiko, Moldávie, Montserrat, Nizozemské Antily, Nový Zéland, Palestina, Portoriko, Samoa, Singapur, Srbsko, Svatá Lucie, Svatý Kryštof a Nevis, Svatý Vincenc a Grenadiny, Švýcarsko, Trinidad a Tobago, Tunisko, Turecko, Turks&Caicos, Ukrajina, USA, Vietnam, Západní Samoa

Země s dostupným Roamingem na den: Afghánistán, Albánie, Alžírsko, Anguilla, Antigua a Barbuda, Argentina, Arménie, Austrálie, Aruba, Ázerbájdžán, Bahrajn, Bangladéš, Barbados, Benin, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Černá Hora, Egypt, Ekvádor, Faerské ostrovy, Fidži, Filipíny, Francouzská Polynésie, Ghana, Grenada, Gruzie, Guatemala, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Honduras, Hong Kong, Chile, Indie, Indonésie, Írán, Irák, Izrael, Jamajka, Japonsko, Jihoafrická republika, Jordánsko, Kajmanské ostrovy, Kambodža, Kanada, Katar, Kazachstán, Keňa, Kongo, Kolumbie, Kostarika, Korejská republika, Kuvajt, Kyrgyzstán, Libye, Macao, Madagaskar, Makedonie, Malajsie, Maroko, Mauretánie, Mauricius, Mexiko, Mongolsko, Mosambik, Myanmar, Nepál, Niger, Nigérie, Nikaragua, Nizozemské Antily, Nový Zéland, Omán, Ostrovy Turks a Caicos, Palestina, Panama, Papua Nová Guinea, Paraguay, Pobřeží slonoviny, Portoriko, Rusko, Rwanda, Salvador, Samoa, Saudská Arábie, Senegal, Seychely, Singapur, Spojené arabské emiráty, Srbsko, Srí Lanka, Středoafrická republika, Svatá Lucie, Svatý Vincenc a Grenadiny, Svatý Kryštof a Nevis, Surinam, Šalamounovy ostrovy, Švýcarsko, Tanzanie, Thajsko, Tchaj-wan – provincie ČLR, Tonga, Turecko, Trinidad a Tobago, Uganda, Ukrajina, USA, Uruguay, Uzbekistán, Vanuatu, Zambie.

Ohodnoťte tento článek!

3 KOMENTÁŘE

  1. Bezva. Takže on-line UltraHD film už bude stát jenom jako návštěva jeho premiéry v L.A ve dvou a to včetně letenek v turistické třídě odkudkoli na světě (VoD ~14000MB x 7,7Kč) a ne soukromym tryskacem jako dosud. 😉

    • Zajimavost: V počátcích Internetu, kdy se komunikovalo v ČSFR především skrze BBS stál snad KB do Internetu 6Kč (pokud si správně vzpomínám). Při tehdejší ceně by se on-line shlédnutí rovnalo ne pronájmu, ale rovnou koupi private jetu (HondaJet ~5milUS$). 😉