Vodafone připravuje Samoobsluhu pro Android a iOS

0

Nedávno Vodafone spustil nový web včetně kompletně přepracované samoobsluhy. Už brzy operátor nabídne Samoobsluhu jako mobilní aplikaci pro Android a iOS. V budoucnu přijdou optimalizace pro tablety a verze pro Windows Phone.

V tuto chvíli je Samoobsluha v rukou betatesterů, kteří pomáhají se zpětnou odezvou. Vodafone zároveň sbírá podněty, jaké funkce by v aplikaci neměly chybět. Současná verze je zatím hodně okleštěná a místo nastavování je to spíš jen sbírka informačních obrazovek. Sympatické je, že aplikace neubírá traffic z datového limitu, takže FUP se používáním nezmenšuje.

Vodafone02 Vodafone01

O zkušenostech s betaverzí Samoobsluhy pro Android si můžete přečíst v článku Radka Kejduše na Extra PC – Vodafone chystá mobilní aplikaci pro smartphony (první pohled).

Vodafone připravuje Samoobsluhu pro Android a iOS

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. ciste prakticky je mnohem snazsi a levnejsi ony front servery provozovat soucasne na vicero mistech na planete tak aby mohli v pripade potreby zacit fungovat ty dalsi, a kuprikladu i v bytovich jednotkach kam zpravidla neni tak snadne ziskat soudni povoleni jako na nebytove prostory

  2. Docela by mě zajímalo, jak dokáže družice létat 50km nad zemí. Možná může, ale říká se tomu balón. Nejnižší oběžná dráha je okolo 200km. Nemluvě o tom, že by to létalo docela rychle a těch družic by muselo být poměrně hodně.