Vodafone Red+: Za 1500 Kč může neomezeně volat celá rodina, o 2 GB dat se podělí

0

Červený operátor představil rodinný tarif, který už znají jeho zákazníci v Británii. Red+ stojí 1499 Kč, obsahuje čtyři SIM karty, všechny s neomezeným voláním a SMS na všechna česká mobilní čísla. Datový balíček je sdílený pro všechny karty a má pouze 2GB limit. Dostupný bude od 1. dubna.

Takto nastavený tarif je vhodný pro čtyřčlenné rodiny, které opravdu hodně volají a píšou, ale zároveň málo datují, nebo více datuje pouze jeden z členů. Zvláštní je podmínka, že třetí a čtvrtou SIM musí používat jen ti mladší 18 let nebo starší 60 let. Jde o zbytečnou buzeraci, Vodafone věk stejně nebude zjišťovat a bude rád, že se zákazníci vůbec hlásí.

 

Vodafone tento tarif nabídne i firemním zákazníkům. Business Red+ stojí 1999 Kč, není podmíněn věkem, mezi kartami se sdílí 3 GB dat a všechny karty dostanou každý měsíc po třech balíčcích Roaming na den. V zóně 1 tak bude možné volat a psát zdarma a každý den prodatovat 100 MB.

PS: Virtuál Adagio Mobile nabízí za 405 Kč tarif s neomezeným voláním, SMS, 100 MMS a 3 GB dat. Za čtyři čísla by rodina zaplatila 1620 Kč. To je o 121 Kč více než u Vodafonu, ale v ceně je navíc 400 MMS a o 10 GB více dat.

Zdroj: TZ Vodafone

Ohodnoťte tento článek!