Vodafone spustil betatest telefonování přes Park. Zatím ale nefunguje

0

Před dvěma týdny jsme v bleskovce oznámili, že přes Vodafone Park bude kromě posílání SMS a MMS možné také telefonovat. O víkendu nám od Vodafonu dorazila pozvánka k omezenému betatestu.

Děkujeme za váš zájem o testování nové služby Volání z Vodafone parku. Vybrali jsme právě vás. Až do 8. července teď můžete z Parku volat zdarma na čísla Vodafonu.

Test je bohužel omezenější, než jsme doufali. Možná je to přetížením sítě, ale prakticky nebylo možné se k telefonování dostat.

 

Modul pro telefonování Park Talk se instaluje jako nová aplikace z katalogu. Běží ve Flashi, je ve verzi 0.1, hodnocení aplikace je 1,5 hvězdičky z pěti možných. A v diskuzi k Park Talku si všichni akorát stěžují, že jim také nefunguje. To je také zatím vše, co k internetovému volání od Vodafonu můžeme říci. Až nám aplikace poběží normálně, určitě se těště na článek s podrobnějšími zkušenostmi.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. jeste bych doplnil, ze klasicke disky v raidu me nezajimaj, koho proboha v notesu zejimaj disky v raidu? 1% lidi? radsi at tam daj nejaky 128/256GB SSD a druhej disk klasickej treba 750/1000GB, mechaniku bych jiz taky dnes dal jen jako volitelne prislusenstvi, ja uz medium nemel v ruce snad 2 roky

  2. tak to už jsme dva… ikdyž mě by klidně stačila FHD 15″ s 650M s trošku kvalitním tělem a s SSD. Ale to bych chtěl asi moc.. Našel jsem jedinej notebook, kterej bych snad v dohlednej době chtěl a to Samsung Chronos 7 s novýma Ivy, ale hádejte co.. Ze Samsungu mi přišla odpověď, že se neplánuje jeho uvedení na český trh.. :/