Vodafone vám dá 1 GB na měsíc zdarma. Stačí na pobočce nahlásit toto heslo

0

Pokud dnes nebo zítra, tj. 9. a 10. srpna 2016, zajdete na pobočku Vodafonu, můžete se přihlásit o bezplatný měsíční datový balíček. Stačí říct, že chcete data zdarma díky nové marketingové akci, dále nahlásíte telefonní číslo a zvláštní heslo. To zní: „Chci je všechny.“ Vodafone chce obdarovat lovce Pokémonů, ale data pochopitelně můžete použít i k jiným účelům.

Vodafone daruje až 1GB datový balíček
Vodafone daruje až 1GB datový balíček (foto: Vodafone)

Potud fajn. Vodafone to ale přehnal s právničinou a podmínkami složitými jako u obchodní smlouvy. Ve skutečnosti totiž nejde o datový balíček, který by jednoduše přidali všem.

U paušálů (firemní i nefiremní, s výjimkou OneNet) už musíte mít aktivní datový tarif a u něj nastavenou službu Zvětšení datového balíčku. Po vyčerpání prvních dat pak nedojde ke zpomalení internetu, ale automatickému dokoupení dalších megabajtů. U tarifů do 499 MB je to 250 MB, u tarifů nad 499 MB je to 1 GB. Dokoupení v obou případech stojí 99 Kč.

V rámci akce tak zákazník dostane na jeden měsíc 100% slevu. Kdo Zvětšení datového balíčku nepoužívá, tomu službu Vodafone na jeden měsíc nastaví a po skončení akci ji zase deaktivuje.

 

Předplacenkáři (s výjimkou Oskarty a Studentfonu) dostanou na jeden měsíc 500 MB dat a neomezené SMS ve vlastní síti. Pokud si již platí některý z těchto balíčků, podle podmínek na data zdarma nárok nemá, protože nelze mít najednou aktivní dva různé balíčky. Prostě zmatek.

Ohodnoťte tento článek!