Voyo má upravený web a živé vysílání některých kanálů TN Nova

0

Novácký videoportál vstoupil do nového týdne s lehce pozměněným vzhledem. Samotný web Voyo.cz zůstal stejný, liší se však hlavička stránky, která jasněji odděluje předplatné (neomezené sledování za poplatek) a Extra tituly (půjčovna). S tím se změnil i druhý řádek s jednotlivými kategoriemi.

Voyocz
Voyo.cz

Zde je novinkou karta TV živě. Ta dříve pouze upozorňovala na chystané živé vysílání zpráv nebo jiných licencovaných pořadů, nově obsahuje pět streamů jednotlivých kanálů. Je zde filmový Voyo Cinema a pak vysílání Novy, Novy Sport, Fandy a Telky. Často však narazíte na hlášení, že „tento pořad nemůžeme vysílat živě na internetu“. V aplikace pro iPad byla záložka s živým vysíláním také přepracována. V čerstvě vydané aplikaci už najdete kromě Novy Sport také kanál Voyo Cinema a další by měly přibývat.

 

Voyo mělo na konci prosince 23 000 předplatitelů. Jedním z lákadel, jak získat nové, byla únorová akce předplatného za 99 Kč měsíčně místo tradičních 189 Kč. Voyo slevu prodloužilo až do konce března. Stále také čekáme na novou aplikaci pro platformu Android, se kterou se počítá během jara.

Ohodnoťte tento článek!