Voyo má v trafikách kupóny a chystá spoustu nového obsahu od Sony Pictures

0

V dubnu dojde v výraznému posílení obsahu na videoportálu Voyo.cz. Provozovatelé totiž jako jediní u nás podepsali smlouvu se studiem Sony Pictures, z čehož bude jen letos pramenit 168 filmů a 626 seriálových epizod. To vše se má stupňovat následující tři roky.

Z nabídky Sony se prý máme těšit na novinky i „ikonické“ filmy minulosti, každý týden se objeví až sedm nových snímků. Příkladem budiž tituly jako Muži v černém, Spider-Man nebo Andělé a démoni. Co se týče seriálů, přijde Ženatý se závazky, Tudorovci, Perníkový táta, Community nebo Last Resort. Konečně by prý také měly přibývat zahraniční seriály těsně po americké premiéře. Voyo slibuje původní znění s titulky.

Trafikové kupóny pro Voyo
Trafikové kupóny pro Voyo

Uzavření kontraktu se SONY Pictures je pro nás dalším krokem v naší snaze nabídnout uživatelům co nejatraktivnější obsah. V nabídce filmů a seriálů, které jsme touto dohodou získali, si to své určitě najde každý, žánrový rozsah je opravdu široký. Primárně chceme novým obsahem oslovit filmové fanoušky a uživatele s dětmi, mezi filmy a seriály je i několik dětských titulů. Věříme, že především možnost sledovat současné seriály v původním znění s titulky krátce po uvedení seriálu nebo dokonce jednotlivých epizod v USA, zaujme i seriálové nadšence. V tomto ohledu bude naše nabídka zcela unikátní,“ říká Petr Horák, ředitel placených služeb Voyo.cz.

Voyo nově myslí také na diváky, kteří se bojí platit elektronicky. V trafikách se objeví nové předplatitelské kupóny na 1 měsíc (99 Kč v akci, pak 189 Kč), 3 měsíce (499 Kč), 6 měsíců (949 Kč) a 1 rok (1849 Kč). Seznam prodejen naleznete na této mapě.

 

Zdroj: Nova

Ohodnoťte tento článek!