Voyo pro iOS dostalo důležitý update, verze pro Android je nejspíš na cestě

0

Novácký videoportál Voyo.cz se dočkal nové aktualizace pro iOS. V aplikaci ve verzi 2.2 je hned několik novinek. Přibyla úvodní obrazovka s jednoduchou nápovědou. Ve Voyu budou konečně dostupné tematické kanály, zatím se do aplikace dostalo jen vysílání Novy Sport (konečně!). Filmová stanice Voyo Cinema, živé vysílání vybraných pořadů Novy nebo Nova News zatím chybí.

 

Zvuk u videa je dostupný i se zařízením v tichém režimu a při vyskočení z aplikace a následném návratu si Voyo pamatuje pozici. Ručně si ale žádnou záložku nevložíte. Když aplikace spadne (což se občas stává) nebo restartujete zařízení, tak musíte konkrétní čas hledat poslepu. Aplikace dále opravuje drobnější chyby, u erotiky vás čeká nové varovné upozornění a tvůrci zmiňují i „podporu HDMI výstupu pro iPhone“.

Voyo můžete stahovat z App Storu. Do jara by měl být venku i aplikace pro Android. V Play Storu je zatím dostupná jen rumunská mutace, která včera rovněž dostala velký update. Odhaduji, žo do měsíce bude na světě i česká verze.

Voyopro iOS
Nová nápověda po spuštění

Voyopro iOS
Živé vysílání Novy Sport

Voyopro iOS
Nova Sport

Voyopro iOS
Upozornění na obsah pro dospělé

Ohodnoťte tento článek!