Všechno je ok, Microsoft na léto stále plánuje aktualizace pro Windows (Phone)

0

Spekulací kolem nadcházejících Windows není nikdy dost. Přečtěte si tedy, co tentokrát ve větru zaslechl Neowin. Všichni tušíme, že Microsoft opět vydá pár menších aktualizací pro Windows Phone 8.1, které přinesou další funkce. U Windows Phone 8 jsme zaznamenali celkem tři takové balíky. Pracovně se označují jako GDR.

Tip: Nové možnosti zamykací obrazovky budou zatím jen pro telefony s 1GB paměti

Windows Phone 8.1 GDR1 jsou ve fázi pozdního testování. Což by odpovídalo, pokud Microsoft stále chce aktualizaci uvolnit někdy během léta, jako jsme to slyšeli dříve. Také jsme slyšeli, že během podzimu by mohlo být dokončeno GDR2. Zatím není důvod tomu nevěřit, tato strategie odpovídá tomu, co firma v poslední době dělá.

 

Další drobky hovoří o nadcházející větší aktualizaci plnohodnotných Windows. Mysleli jsme, že aktualizace dorazí v létě a bude podobného charakteru jako jarní aktualizace pro Windows 8.1. Čili že bude menší a nainstaluje se automaticky všem uživatelům skrze Windows Update.

Nevěrohodná informace získaná od uživatele, který údajně mluvil s technickou podporou, tvrdí, že aktualizace bude mít 3 GB. Jenže tolik prakticky váží celá Windows. Naznačovalo by to, že by Microsoft spíše uvolnil Windows 8.2 než Windows 8.1 Update 2. Jinak Neowin zaslechl, že se stále počítá s pozdním létem. Tomu věříme, zbytku raději (zatím) ne.

Zdroj: Neowin

Všechno je ok, Microsoft na léto stále plánuje aktualizace pro Windows (Phone)
Ohodnoťte tento článek!