Vulkán od NZXT za mrzký peníz

0

Firmu NZXT znají velice dobře zejména nadšení hráči počítačových her. Její specialitou je produkce extravagantně vypadajících skříní, u nichž přívlastky jako „elegantní“ a „střídmé“ provedení rozhodně použít nemůžeme. To ale nijak nesnižuje jejich estetickou hodnotu, přeci jen proti gustu žádný dišputát.

Novinka NZXT Vulcan potěší ty, kteří nemají mnoho místa pod stolem a produkty s větší výškou si nemohou dopřát. Rozměry se jedná o micro-ATX kousek, jak ostatně můžete vidět na fotografii níže. K výměně vzduchu jsou připraveny následující pozice na ventilátory: 2× 120 mm (jeden větráček je dodáván v balení), 1× 200 mm (pravděpodobně k umístění na bočnici), 1× 80 mm a jedna přední, 120mm, k jejímu zaplnění si však budete muset dokoupit dodatečný ventilátor.

Právě na hráče počítačových her a věčné ladiče výkonu je směřována následující nabídka extra vymožeností. Zmiňme celočerné provedení včetně útrob, díry pro vedení kabeláže, LED displej se systémovými informacemi a třeba i výřez na backplate (jenž je třeba v případě těžších chladičů). Pevné disky dostanete ven snadno, klec je vyjímatelná.

Nadějně vypadající NZXT Vulcan pořídíte za doporučenou cenu €60, což v přepočtu dává nějakých 1500 Kč včetně daně a (mírné) marže obchodníků. Zaujala vás, zakoupíte si ji?

Zdroj: Guru3D

Ohodnoťte tento článek!