Vydání jarní aktualizace pro Windows 8.1 se zřejmě přesunulo na duben

0

Když nikomu nic neslibujete, nemůžete ani nikoho zklamat. Přesně takové myšlenky se před měsíci chytli v Redmondu, takže o připravovaných novinkách nehovoří a představí nám až hotové produkty. Tenhle přístup má své výhody i nevýhody. Když ale tým testerů nestihne software odladit včas, takže dojde k odkladu vydání, nemůžeme to brát jako velké zklamání. Podle Mary Jo Foley si pravděpodobně budeme muset o měsíc déle počkat na Windows 8.1 GDR1.

Nepřehlédněte: Pohled na novinky ve Windows 8.1 GDR1. I s myší bude hej [galerie]

Jarní aktualizace, která přinese především vylepšení pro pohodlnější ovládání operačního systému myší, měla původně podle uniklých neoficiálních informací přijít v březnu. Přesněji řečeno 11. března. Ten den totiž firma tradičně uvolní balík záplat pro své produkty. Teď si v kalendáři odškrtněte raději 8. duben. Ano, jedná se znovu o druhé úterý v měsíci. Protože kdy jindy by měl Microsoft aktualizaci pro Windows vypustit do světa? Nedávno uniklo sestavení z poloviny ledna.

 

Naše zkušenosti si přečtete ve výše uvedeném článku. Zdroje  Mary Jo Foley tvrdí, že březnové vydání bylo až příliš ambiciózní. Výrobci počítačů si chtějí aktualizaci také osahat, než ji začnou předinstalovávat. Proto k ní budou mít přístup nejspíš už v prvních dnech března. Na začátku dubna proběhne konference Build 2014, takže se můžeme něco dozvědět i při této příležitosti.

Ona poslední informace ale naznačuje, že aktualizace bude v březnu hotová, zatímco až v dubnu bude distribuována. Je proto možné, že k žádnému odkladu nedošlo. Pouze někdo zaměnil data dokončení produktu a všeobecné dostupnosti.

Zdroj: ZDNet

Ohodnoťte tento článek!