Vyhlášení soutěže o MSI Big Bang Trinergy a další ceny

0

Nejprve si zopakujeme dvě soutěžní otázky, na které jste museli správně odpovědět, abyste se dostali do slosování. Ostrovtip v možných odpovědích není dílem redakce, nýbrž pro práci nadšených zaměstnanců MSI.

MSI Big Bang Trinergy. Po klepnutí na obrázek se přenesete do fotogalerie z recenze této desky

Co je OC Genie?:

Patentovaná technologie chlazení severojižního můstku, která umožňuje nasadit aktivní i pasivní chladič bez nutnosti předchozí aplikace teplovodivé pasty. Šetří životní prostředí a lze díky ní dosáhnout až o 50 °C vyšších teplot vhodných pro přetaktování.
Jedinečná hardwarová technologie MSI, díky níž lze za jedinou vteřinu automaticky přetaktovat systém pouhým stisknutím jednoho tlačítka a získat nárůst výkonu až 36 %.
Populární karetní hra s prvky hazardu, která díky sociálním sítím zejména v zahraniční nabývá na popularitě. Funguje na zvráceném principu „vyšší frekvence prohrává“. U nás zatím provozovatelé nezískali potřebné povolení od ministerstva financí.
Kolik grafických karet lze současně provozovat v základní desce MSI Big Bang Trinergy?:
Díky čipu Nvidia NF200 lze zapojit až 3 grafické karty GeForce do 3-way SLI.
Díky čipu Nvidia NF200 lze zapojit až 3 grafické karty do 3-way SLI. Lze kombinovat ATI a GeForce a to bez ohledu na výrobce grafického čipu, chladiče i autora návrhu PCB.
Maximální počet grafických karet je omezen pouze kapacitou vašeho hlavního jističe.
Z celkových 2711 vyplněných a odeslaných soutěžních formulářů bylo 2135 s oběma správnými odpověďmi. Šance na hlavní cenu byla tedy 1:2135, na alespoň nějakou cenu potom zhruba 1:356. Losování výherců jsme tentokrát nechali už na společnosti MSI, ta má u sebe také ceny, kontaktuje výherce na následujících e-mailech a rozešle jim výhry.
 1. cena – základní deska MSI Big Bang Trinergy
  výherce: petr.buric@v…..cz
 2. cena – hra Zaklínač (The Witcher)
  výherce: TDvoulety@s……cz

 3. cena – hra Tom Clancy’s  Rainbow Six Vegas 2
  výherce: cepkoa@…..com

 4. cena – fleecová mikina MSI
  výherce: thesyntex@s…..cz
 5. cena – tričko MSI
  výherce: jiricek_k@c…..cz
 6. cena – hrníček MSI
  výherce: petrkalousek@c…..cz

Výhercům samozřejmě gratulujeme a všem potom děkujeme za účast v soutěži. Pokud to tentokrát (zase) nevyšlo, nezoufejte, soutěží bude do konce roku na EHW určitě ještě dost.

Ceny do soutěže věnovala společnost MSI

Vyhlášení soutěže o MSI Big Bang Trinergy a další ceny

Ohodnoťte tento článek!