Vyhlášení soutěže o MSI GeForce GTX 580 Twin Frozr II

0

I další soutěž přilákala více než 10 000 čtenářů. Z nich se téměř 2000 odhodlalo vyplnit a odeslat kompletní formulář. Není se čemu divit, jen málokomu by se nelíbila hlavní výhra. Otázky, jak je u MSI zvykem, nebyly všechny tak úplně triviální, takže šance při správně vyplněném formuláři byla rozhodně vyšší než 1:2000.

Pokud to chcete vědět přesně, tak se u jednu výhru ucházelo celkem 1678 na všechny otázky správně odpovídajících soutěžících. Přes 110 vás vyhořelo už na první otázce, kolem 40 mělo špatně odpověď na poslední otázku, kolem stovky si myslelo, že dodavatelem herní periferie je Razer a podobný počet lidí (nejspíše) tipoval u třetí otázky jednu ze dvou nesprávných odpovědí.

Správné odpovědi

V souvislosti s představením nových základních desek pro čipovou sadu Intel X79 společnost MSI představila také novou generaci nejkvalitnějších komponent, které na svých produktech používá – Military Class III. Třída Military Class III nyní oproti předchozí generaci zahrnuje jednu novou komponentu. Jak se jmenuje?

 

Víte, o jakou hlavní cenu se hraje ve třetím, finálovém kole, této soutěže? Uveďte jméno uznávané a mezi hráči pověstné firmy vyrábějící herní periferie, která i pro tento špičkový model MSI vytvořila speciální klávesnici.

 

Společnost MSI jako první na svět uvedla základní desky série Z68 s plnou podporou rozhraní PCI Express 3. generace. MSI používá všechny kvalitní komponenty, které jsou pro splnění specifikace PCIe 3.0 nezbytné. Uveďte označení dvou klíčových přepínacích čipů, které MSI na deskách s podporou PCIe 3.0 používá.

 

Kolikrát musí součástky MSI Military Class III certifikované podle standardu Ministerstva obrany Spojených států amerických „MIL-STD-810G“ při testu odolnosti proti otřesu spadnout z výšky 10 cm bez poškození, aby testem prošly?

 

Soutěžní cena: N580GTX Twin Frozr II/OC

Výherce, kterého kontaktujeme na ve formuláři uvedené adrese: jan.kovalsky@…

Gratulujeme a vám ostatním přejeme nejen štěstí v dalších soutěžích, ale společně s MSI i pohodové svátky a třeba nějaký pěkný kus hardwaru pod stromečkem.

 

Vyhlášení soutěže o MSI GeForce GTX 580 Twin Frozr II

Ohodnoťte tento článek!