Vyhledávače Seznamu i Googlu jsou na ZOH připraveny. Stačí se správně zeptat

0

Pokud budete na Googlu nebo Seznamu hledat informace k olympiádě, je možné, že vám obě služby rovnou odpoví. Obě totiž spustily funkce, které přímo zobrazují užitečná data nebo výsledky. Jen to každá pojala po svém.

 

Seznam zimní hry propojil se svým zpravodajstvím Sport.cz. Při správném dotazu vám napovídá medailové pořadí, program her nebo jednotlivých sportů včetně toho, jestli budou i v TV. Problém je, že olympijský widget je až téměř na konci stránky pod sedmi osmi odkazy. A Seznam bohužel nezobrazuje výsledky jednotlivých disciplín.

Google je připravený lépe. Widget má hned nahoře, takže si jej vždy všimnete. Kromě programu umí zobrazit i výsledky. Zatím však neukazuje medailové pořadí národů. To se může změnit, první sada cenných kovů se totiž rozdá až zítra ráno (mužské finále ve snowboardu/slopestylu v 9:45).

Seznam: medailové pořadí
Seznam: medailové pořadí

Seznam: program her
Seznam: program her

Seznam: program disciplín
Seznam: program disciplín

Google: program disciplín
Google: program disciplín

Google: program her
Google: program her 

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Konečně FPS s luxusní grafikou i na iPhone, ideální věc pro teenagery na školní akce. Ale do kina by to s takhle okatě upevněným iPhonem asi neprošlo.

    Amerika. Flákejte po tom, co se hýbe, a rovnou se pochlubte ostatním, sdílená radost, dvojnásobná radost. Co na to říct. 😐

    P. S.: nemá to náhodou solidní inputlag?