Vyhledávání v nastavení nebo připínání položek. I to bude ve WP 8.1 Update 2

0

Donedávna jsme nevěděli, že druhý balík s novinkami pro Windows Phone 8.1 vznikne. A pak se rovnou objevil v nových Lumiích 640 a 640 XL. Z předchozího reportu víme, že se Microsoft po letech rozhodl do logických kategorií seřadit položky nastavení operačního systému. Nastavení bylo značně nepřehledné, nebylo řazené podle abecedy ani podle jiných kritérií.

 

Navíc v něm nešlo vyhledávat. Microsoft po dlouhé době vyslyšel naše modlitby. Kromě toho, že bude nastavení přehledně roztříděné, bude dále možné připínat k hlavní obrazovce jednotlivé položky. Vhodně tím tak doplníte rychlé akce v centru notifikací. V nastavení se dále objevil správce oprávnění.

Budete tak dohlížet na to, aby se např. k mikrofonu nedostala aplikace, která ho nepotřebuje. Nezvykle přidělená práva zavání problémem. Ve spodní nástrojové liště si všimnete tlačítka pro hledání. (Dosud v nastavení nástrojová lišta nebyla.) Takže bude rovněž možné vyhledávat. Jsem rád, že Microsoft spravil nastavení, ale proč tak pozdě? Letos už nás stejně čekají Desítky.

Zdroj: Windows Central

Ohodnoťte tento článek!